Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ürün Görseli

Fiesta Kayganlaştırıcı Jel

Fiesta Kayganlaştırıcı Jel
Nedir?
İnsanlığın var oluşundan beri önemini yitirmemiş bir konu olan cinsellik, bazı durumlarda sekteye uğrayabilmektedir. Bunlardan birisi de kadınlarda görülen vajinal kuruluktur. Bu kuruluğun önüne geçmenin en etkili yolu ise kayganlaştırıcılı jel kullanmaktır. Çilek aroması ile ortama hoş bir hava katan bu ürün sayesinde vajinal kuruluk nedeniyle cinsel birlikteliğiniz yarıda kalmayacak. Aynı zamanda anal birliktelik için de olmazsa olmaz bir üründür ve kullanılmadığı takdirde ciddi yaralanmalara sebebiyet verebilir. Alanında oldukça başarılı bir ürün olan kayganlaştırıcılı jelrakiplerine kıyasla daha uzun süre dayanması ve hoş aroması ile bir adım öne çıkmaktadır.
Nasıl Kullanılır?
Kullanımı oldukça basit olan kayganlaştırıcılı jel, anal veya vajinal cinsel birliktelikten hemen önce penisin tamamına el yardımı ile yayılmalıdır. Yeterli görülen miktarda sürülmesi gerekir ve kişinin kendisine bağlıdır. İsteğe bağlı olarak vajina veya anüs çevresine de bir miktar sürülmesi ilk birleşme esnasında ekstra kayganlık sağlayacaktır. Uzun süre kayganlığını kaybetmeden verimli bir şekilde cinsel birlikteliğin gerçekleşmesini sağlar ve sizi yarı yolda bırakmaz. Aynı zamanda vajina duvarlarını uyararak orgazmı kolaylaştırır ve penis derisini besleyip nemlendirir. Bu etkileri ile cinsel yaşamınızı daha sağlıklı ve bakımlı bir hale sokmaya da yardımcı bir üründür.
İçerik
Tamamen bitkisel olan kayganlaştırıcılı jeliçerisinde kimyasal hiçbir bileşen barındırmaz. Bu özelliği sayesinde insan sağlığı açısından oldukça faydalı bir üründür. Aroma vermesi ve besleyici olması nedeniyle içerisinde tropikal meyve özlerinden yararlanılmıştır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )